Klimatyzacja Nowa Sól

Klimatyzacja Nowa Sól

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu montażu klimatyzacji Split i MultiSplit na terenie Nowej Soli i okolic. Nasza oferta obejmuje pełen zakres prac zaczynając od doradztwa  przy wyborze najlepszego rozwiązania planowanej inwestycji. Montaże wykonują wykwalifikowani instalatorzy przy użyciu profesjonalnych narzędzi. Realizacje odbywają się we wcześniej ustalonym terminie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również usługę serwisową napraw bieżących oraz przeglądów cyklicznych. Każda realizacja wykonywana jest zgodnie z zaleceniami producenta jednostki co gwarantuje niezawodność urządzenia oraz pełną ochronę gwarancyjną.

Jeśli szukacie państwo wiarygodnego wykonawcy planowanej inwestycji zapraszamy do kontaktu.

DORADZTWO

Wykorzystując nasze doświadczenie doradzimy Państwu na każdym etapie inwestycji.

MONTAŻ

Wykonamy profesjonalny montaż zgodny z zaleceniami producenta.

SERWIS

Oferujemy kompleksową usługę serwisową na którą składają się naprawy bieżące jak i serwis cykliczny instalacji.

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego na terenie Głogowa gdzie możecie Państwo obejrzeć szeroką gamę jednostek klimatyzacji.

Klimatyzacja Nowa Sól

Warto sprawdzić czy twój wykonawca posiada odpowiednie kwalifikacje i zezwolenia. Montaże wykonywane przez przypadkowe firmy przekładają się na problemy techniczne jak i prawne w przyszłości.

Partnerzy

montaż klimatyzacji głogów
instalacja klimatyzacji głogów
klimatyzacja głogów
głogów klimatyzacje
Serwis klimatyzacji głogów

O nas

KlimaTech to firma kładąca duży nacisk na profesjonalne podejście oraz najwyżej jakości usługi. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować wysokie standardy pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, chętnie dzielimy się naszą wiedzą w celu zoptymalizowania planowanej inwestycji. Obsługujemy klientów indywidualnych, biznesowych jak i instytucjonalnych. Wszystkie montowane przez nas urządzenia posiadają pięcioletnią gwarancję. Stawiamy na jakość i wiarygodność, jeśli szukacie Państwo firmy która profesjonalnie wykona planowana instalację zapraszamy do kontaktu.

Usługi

$

Klimatyzacja

$

Wentylacja

$

Pompy ciepła

Kontakt

Mickiewicza 63a Głogów

Salon stacjonarny

klimatech.glogow@gmail.com

+48 785 185 085

©KLIMATECH 2020
Designed by Virtual Group
Polityka prywatności