Klimatyzacja Polkowice

Klimatyzacja Polkowice

Nasze usługi świadczymy również na terenie Polkowic i okolic. Wykonamy dla Państwa kompleksowy montaż Klimatyzacji typu Split i Multisplit. Nasze usługi to nie tylko montaż ale również doradztwo które pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie przy planowanej inwestycji. Wszystkie nasze prace wykonywane są przez wykwalifikowanych monterów dysponujących profesjonalnymi narzędziami. Pozwala to na wykonanie instalacji sprawnie i bez problemowo, co więcej poprawnie zamontowana jednostka jest podstawą do zachowania gwarancji producenta. Jeśli szukają Państwo firmy która zna się na swojej pracy zapraszamy do kontaktu bądź bezpośrednio do naszego punktu stacjonarnego.

DORADZTWO

Wykorzystując nasze doświadczenie doradzimy Państwu na każdym etapie inwestycji.

MONTAŻ

Wykonamy profesjonalny montaż zgodny z zaleceniami producenta.

SERWIS

Oferujemy kompleksową usługę serwisową na którą składają się naprawy bieżące jak i serwis cykliczny instalacji.

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego na terenie Głowna gdzie możecie Państwo obejrzeć szeroką gamę jednostek klimatyzacji.

Klimatyzacja Polkowice

Warto sprawdzić czy firma z którą podejmujemy współpracę daje nam gwarancję wykonywania usługi zgodnie z zaleceniami producenta jednostki. Źle zamontowana jednostka nie spełnia swojego założenia i prowadzi do jej uszkodzenia bądź uszkodzenia instalacji. Przekonaj się że warto współpracować ze specjalistami w  swojej branży.

Partnerzy

montaż klimatyzacji Polkowice
instalacja klimatyzacji Polkowice
klimatyzacja Polkowice
Polkowice klimatyzacje
Serwis klimatyzacji Polkowice

O nas

KlimaTech to firma kładąca duży nacisk na profesjonalne podejście oraz najwyżej jakości usługi. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować wysokie standardy pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, chętnie dzielimy się naszą wiedzą w celu zoptymalizowania planowanej inwestycji. Obsługujemy klientów indywidualnych, biznesowych jak i instytucjonalnych. Wszystkie montowane przez nas urządzenia posiadają pięcioletnią gwarancję. Stawiamy na jakość i wiarygodność, jeśli szukacie Państwo firmy która profesjonalnie wykona planowana instalację zapraszamy do kontaktu.

Usługi

$

Klimatyzacja

$

Wentylacja

$

Pompy ciepła

Kontakt

Mickiewicza 63a Głogów

Salon stacjonarny

klimatech.glogow@gmail.com

+48 785 185 085

©KLIMATECH 2020
Designed by Virtual Group
Polityka prywatności