Montaż Klimatyzacji Głogów

Montaż Klimatyzacji Głogów

Wykonamy dla Państwa kompleksowe usługi z zakresu montażu klimatyzacji Split i MultiSplit na terenie Głogowa i okolic. Doradzimy przy wyborze najlepszego rozwiązania planowanej inwestycji, kolejno wykonamy kompleksowe prace monterskie a jeśli zajdzie taka potrzeba wykonamy dla Państwa usługę serwisową. Każdy etap instalacji wykonywany jest zgodnie z zaleceniami producenta co pozwala na zachowanie pięcioletniej gwarancji  montowanej jednostki. Nasi monterzy posiadają niezbędne uprawnienia oraz szkolenia co gwarantuje wykonanie profesjonalnego montażu klimatyzacji.

DORADZTWO

Wykorzystując nasze doświadczenie doradzimy Państwu na każdym etapie inwestycji.

MONTAŻ

Wykonamy profesjonalny montaż zgodny z zaleceniami producenta.

SERWIS

Oferujemy kompleksową usługę serwisową na którą składają się naprawy bieżące jak i serwis cykliczny instalacji.

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego na terenie Głogowa gdzie możecie Państwo obejrzeć szeroką gamę jednostek klimatyzacji.

Montaż Klimatyzacji Głogów

Kładąc nacisk na profesjonalne usługi staramy się aby nasi klienci byli zadowoleni z wykonanej inwestycji.
Co za tym idzie nie borykali się w przyszłości z problemami dotyczącymi pozwoleń administracyjnych na wykonanie montażu.
Wiele firm nie biorąc odpowiedzialności za wykonaną usługę nie ma świadomości ze takowe zezwolenie w przypadku montażu w bloku czy wspólnocie mieszkaniowej jest wymagane.

Warto sprawdzić firmę z którą podejmujemy współpracę. Jakość świadczonych usług nie wynika z szybkiego taniego montażu który często ciągnie za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Warto zdecydować się na usługi firmy która zna się na swoje pracy.

Partnerzy

montaż klimatyzacji głogów
instalacja klimatyzacji głogów
klimatyzacja głogów
głogów klimatyzacje
Serwis klimatyzacji głogów

O nas

KlimaTech to firma kładąca duży nacisk na profesjonalne podejście oraz najwyżej jakości usługi. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować wysokie standardy pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, chętnie dzielimy się naszą wiedzą w celu zoptymalizowania planowanej inwestycji. Obsługujemy klientów indywidualnych, biznesowych jak i instytucjonalnych. Wszystkie montowane przez nas urządzenia posiadają pięcioletnią gwarancję. Stawiamy na jakość i wiarygodność, jeśli szukacie Państwo firmy która profesjonalnie wykona planowana instalację zapraszamy do kontaktu.

Usługi

$

Klimatyzacja

$

Wentylacja

$

Pompy ciepła

Kontakt

Mickiewicza 63a Głogów

Salon stacjonarny

klimatech.glogow@gmail.com

+48 785 185 085

©KLIMATECH 2020
Designed by Virtual Group
Polityka prywatności